SMBJ130D-M3/I
ALIXIN STOCK (HONG KONG) CO., LIMITED
Contact Now
SMBJ130D-M3/I
  • 1
Product Category : TVS Diodes / ESD Suppressors
Minimum Operating Temperature : - 55 C
Pd - Power Dissipation : 1 W
Package / Case : DO-214AA-2
Maximum Operating Temperature : + 150 C
Packaging : Reel
Clamping Voltage : 206 V
Breakdown Voltage : 157 V
Series : SMBJxD
Polarity : Unidirectional
Manufacturer : Vishay Semiconductors
Description : ESD Suppressors / TVS Diodes 130V 600W UniDir TransZorb TVS